IDEMO DO KRAJA: Hrvatska pobjedom nad Njemačkom osigurala polufinale

Hrvatski rukometaši još su jednom u neizvjesnom dvoboju pokazali svoju kvalitetu pobjedivši u 2. kolu I skupine EURA u Beču Njemačku s 25-24 (11-14). Ovom veličanstvenom pobjedom Hrvatska je rukometna reprezentacija osigurala polufinale turnira.

Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, ali i obrana Marina Šege 13 sekundi prije kraja.

Kod Hrvatske je Igor Karačić zabio 7 golova, a Domagoj Duvnjak je imao pet pogodaka, dok je Nijemce predvodio Gensheimer s 4 gola.

Utakmicu u Beču pratio je velik broj hrvatskih navijača koji su već sada postali prava atrakcija ovog natjecanja, a pohvale kako reprezentaciji, tako i navijačima, stižu iz cijelog rukometnog svijeta. U nastavku turnira Hrvatsku očekuju još dvoboji sa Španjolskom i Češkom.